Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Existuje nekonečno?"

Odpovídáte na příspěvek:

Dnes jsem poslouchal v televizi o vlivu...
Neuvedeno, 4.10.2015 23:42

Dnes jsem poslouchal v televizi o vlivu měsíce na otáčení země. Tím jak měsíc se stále o několik centimentů ročně oddaluje od země bude mít země v budoucnu problém, protože měsíc stabilizuje osu otáčení země vůči slunci.
Jenže bude to až v době, kdy země bude mít problém i se sluncem, protože slunce se v té době bude zvětšovat a přehřejvat zemi. Takže už to pak bude vlastně jedno, protože na zemi se stejně nebude už moci žít. No my, ani další dlouhé generace se toho nedožijí.
Také jsem se nově dozvěděl o těch obřích černých děrách co požírají ve velkém hvězdy a energie těchto hvězd pak vystřeluje z těch černých děr jako dělo do vesmíru. Nebo o tom jak se naše galaksie Mléčná dráha spojí s galaksií Anromédy v jednu obrovskou galaksii,
Kdyby to nebylo dokázáno, že tu byl ten velký třesk, tak bych skoro řekl, že spíš veškerá ta energie se vytvořila v těch velkých černých děrách a pak se zformovala rotacemi mračen molekul helia a vodíku ve hvězdy a následně v nezářící druhotné oběžnice hvězd a že se to vše neustále opakuje. Prostě přeměna hmoty v energii a zase opět přeměna hmoty v energii do nekonečna.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.