Neptejte se co, ale proč

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "Existuje nekonečno?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp4: Jasně zase bla bla nesmysl jako bych...
Zákys, 18.5.2013 9:36

Ještě jednou si přečtěte co jste napsal. Jinak. Prohlédněte si fakta a zůstaňte úplně němý. Bude projev probuzené moudrosti. Píšete o „lese“ a sedíte v hustém křoví. Z toho lesa potom vidíte jenom to křoví. Tedy také les. (Platonovu jeskyni raději neuvádím) Já, stejně jako vy sedím v podobném křoví, nebo na svazích „Boubína“ ale jsem si toho vědom. Proto místo zmateného pobíhání od jednoho „vývratu“ k jinému se raději ptám. Ptám lidí, kteří dovednosti a znalosti rozvinuli do takové dokonalosti (díky svým schopnostem!!! A celoživotní práci!!)jako svoji profesi , že mi mají co říci a pokouším se od nich učit. Jedním z takových mužů je i David Harvey :
http://www.rybkapub.cz/rybka/eshop/0/0/5/138-David-Harvey-Zahada-kapitalu

Ten chlap o tom co je kolem nás ví nějak moc. Daleko více, než já... Tak nakupujte raději u odborníků.
Ale k věci. Kdybych měl komentovat jak nepřesně pojmenováváte jednotlivé věci a potom z nich konstruujete novu realitu tak nebudu mít dnes čas jít za kamarády do „Parlamentu“. To je naše kavárnička, kde se v sobotu ráno setkávají lidé různých životních úspěchů. Představte si, že je mezi námi také poměrně úspěšný podnikatel vykupující ve velkém kovy a bránící se narčení(také obhajovaný!!), že je zločinec(hájící se a obhajovaný stylem - prachy nesmrdí -). Před rokem 1990 by „smrděl“ on, ale v base. Je si toho patřičně vědom!!! Také se objevují veršovánky(jsme poetické duše) „U konce jsou vaši dnové, přijdou noví Mašínové“. Jistě uznáte že v takové „komoře“ nemůžu chybět a hltat realitu života.
A vám radit? Nejvíce rad dávají ti, co už nemohou dávat špatné příklady. ;-)

Přece udělám vyjimku. Těšte z tohoto pohledu a možná vás napadne něco co si zaslouží zasnění a následně zamyšlení, které potom sdělíte: http://earth.imagico.de/map.php

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.