Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Existuje nekonečno?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp3: Jasně zase bla bla nesmysl jako bych...
Ziege, 18.5.2013 7:19

Od roku 1990 jsou si všechny formy vlastnictví rovny. Nevíte, pane Zákysi, kde bych se mohl nechat zaměstnat ve skutečně socialistickým podniku, kde si budou všechny funkce a pozice rovny a všichni budou podle svých schopností pracovat na společném díle a pak se spravedlivě o výsledky svojí práce rozdělí rovným a spravedlivým dílem? Před rokem ,,89" bylo v republice 1,6 milionu komunistů. Někde přeci musí být a budovat továrny a krásná města a spravedlivou společnost kde budou všichni podle svých schopností pracovat, ale taky si užívat a společně se radovat z výdobytků společně dosaženého. Prý se platilo za 3+1 340 Kčs nájem i s elektrikou, topením a teplou vodou. To ale musela být spravedlivá společnost s neuvěřitelnou efektivitou když se tam měli všichni tak dobře.

Z KSČ zůstaly, jak jsem si všimnul, zachovány všechny řídící a struktuární orgány, což je velice správné, protože nyní zbývá už jenom zavelet a oněch 1600 000 co přísahali věrnost myšlenkám se opět vrhne s plnou silou do práce a splní všechny vytyčené úkoly ke kterým se přísahou zavázali i ve fyzické podobě.

Dovoluju si Vás požádat abyste se onoho slavnostního TEĎ ujal vy sám a já se k oné pracující mase s nadšením přidám.

Vaše vynikající theoretická připravenost je mě příslibem, že budete nenahraditelným světlonošem mas nadšených.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.