Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Existuje nekonečno?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp5: Pan Zákys, být Vámi, tak bych po vypití...
Zákys, 17.8.2012 8:24

To vy jste jiný kabrňák. Jak naznačujete živíte se z vlastních zdrojů. .... levá strana žaludku tráví pravou stranu žaludka..., ale co potom? Když choroš, tak rezavec dubový kořenující. Nevíte jak vypadá? Asi jste z Prahy. Potom neváhejte ani vteřinu. Tam vám v Národním muzeu odborníci(není jich zase tak mnoho-specializace) ukáží jak vypadá. Možná vám to vaše přirovnání bude ještě více konvenovat. Tomu ostatnímu nerozumím. Nejsem zahrádkář, tak plevel je pro mě prázdná množina(to se bude Neuvedenu líbit!!!). Jako dítko jsem o nějakého brouka Pytlíka nezavadil. Tak zase nic! Zato Sekorův Bumbulín a Cvrčínek byla knížečka která mi otevíral tajemný svět mezí porostlých planými trnkami a krčícími se „březňáčky“. S tím Šalamounem je to asi stejné.
Flying toilet mě ještě nezačaly zajímat. To je k vám. Tolik na závěr. Obraťte se proto na OSN, tam k tomu mají nějaký program. (http://hdr.undp.org/en/)

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.