Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Existuje nekonečno?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp3: Pro mladého člověka je vhodné uvažování...
Zákys, 13.8.2012 18:35

Tož to se již asi neuzdravíte!!! Když svého času zachránci toho co díky svým technicky určitě skvělým stavbám poněkud „zmršili“, (závlahy mezi Amudarjou a Syrdarjou) zcela reálně uvažovali o obnově Aralského jezera a doplnění Kaspického moře(sic.) čerstvou vodou z tak pěkných a vodnatých řek jako jsou Ob a Irtyš, potažmo Jenisej se naštěstí musely prachy investovat do tanků (rozhodlo politbyro-dodatečně díky!!!), raket, kosmického průzkumu (to se děje v nejbohatší zemi pořád) a tak si řeky tečou losi píjí průzračnou vodu (ne všude-kapitalismus je sviňa z jiných důvodů než reálný socialismus) a vodáci je sjíždějí, někteří se i topí, jak to má být.
Že vy čtete často Epos o Gilgamešovi a to má člověk kometu v žaludku (pozor na větry). Tak až se znovu probudíte a radostí zahýkáte, nebo zabzdíte, místo klávesnice si rychle nasaďte ohlávku. Aspoň potomkům dáte najevo, že jste nezemřel úplně blbý.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.