Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Sledujete televizi?"

Odpovídáte na příspěvek:

Mno...
Saw, 14.3.2006 19:14

Řekl bych, že televize nebu mít až zas tak špatnou budouctnost. Samozřejmě pokud nebude televizní vysílání po internetu na stejné úrovni (v tom případě by se změnila forma vysílání). Skýtá totiž něco, co počítač nemá. Dlouhé hodiny strávené u poblikávající obrazovky bez jakékoliv mentální námahy, s občasným přepnutím kanálu. Vše vám vnutí až pod nos k vysezenému důlku v kanapi. Mimo to se u ní dá jíst a vůbec provozovat kde co jiného (třeba lekce aerobiku :-) ).
Samozřejmě, moc inovativnější být nemůže, budoucnost patří počítači, určitě ale bude mít stálou klientelu v řadách, převážně intelektuálně slabších lidí, kteří informace přijímají zásadně v té nejstravitelnější formě.
A jako každá jiná droga, vyvolává samozřejmě návyk. A to poměrně silný, psychický. Určitě znáte ono oddalování vypnutí televize a přecvakávání kanálů ve snaze objevot něco koukatelného. Díky rozmachu počítačů a internetu ale ubylo závisláků z řad mladistvých, to je fakt.
Na první otázku: už ani moc ne. A kdybych neměl kabelovku, tak asi vůbec. Přeci jenom se najdou sledovatelné kanály a pořady, ale nejsou zadarmo...

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.