Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Komentáře k článku

28.1.2006 22:31

Masivní reklama V-ruce

Určitě jste si už všimli červených rukou, které jsou doslova všude: v televizi (na Óčku dokonce vedle loga), na benzínkách, v obchodech, na internetu... Ale kdo za nimi stojí? Máme se to dozvědět až 31.ledna, ale už teď se o tom všichni dohadují. Velmi pravděpodobná alternativa je Oskar-Vodafone. Ale ať je to tento český operátor nebo ne někdo musel za tuto reklamu zaplatit dost nehorázné peníze a myslím si že tyto peníze splnily svůj úkol. Baví se o tom snad všude.

Co si myslíte vy o tak masivních reklamách? A kdo si myslíte, že tyto peníze vynaložil? S podobnou akcí před pár lety přišel i bulvární deník Super, ale řekl bych, že tehdy to nebylo tak velké jako teď. Pokud patříte k té hrstce co o tom ještě neslyšela koukněte na www.v-ruce.cz.

Nechci slyšet
romantik, 28.1.2006 22:43

Není mi známo, ani nechci nic o tom slyšet. Za vším jsou peníze a já stále žasnu, za co jsou lidé ochotni platit, na jaké „bludy“ jsou ochotni přistoupit, jak hrubých a nemorálních metod je možné v honbě za penězi použít.

Čim viac to ľudom vadi, tym viac si...
Seten, 29.1.2006 0:40

Čim viac to ľudom vadi, tym viac si budu nato pamatat. Resp. človek si viac pamäta horšie veci ako tie lepšie. Po roku sice ľudia zabudnu na tu škaredu reklamu, ale nazov operatora bude v povedomi nad ostatnymi operatormi.

Sem zvědav
Badula, 29.1.2006 10:56

Nevím, co by to mohlo být, sle že jsou za tím prachy je víc něž jisté. Nuže počkejme ještě 3 dny a záhada bude vysvětlena

Ale tohle neni jedinej případ tohodle...
Saw, 29.1.2006 11:06

Ale tohle neni jedinej případ tohodle typu reklamy, vzpomínáte? Co se asi stalo s novinami SUPER, které se snažily přijít s ještě slabším plátkem než je nesmrtelný Blesk. To, že to stojí hodně peněz eště neznamená, že výsledek bude za něco stát, takže aby jsme nebyli zklamaní (nebo ještě hůř, další státem dotovaný projekt typu Český sen, ono je totiž pořád peněz nazbyt). Design vypadá docela „Oskarovsky“, ale stejně tak dobře by to mohla být fima, co já vim, třeba na výrobu oblečení. Ale co, už jen dva dny...

Vidím, že jsem celkem šťastný člověk...
pixy, 29.1.2006 12:30

Vidím, že jsem celkem šťastný člověk, že jsem toho zůstal ušetřen a nebýt toho, že jsem nějaké červené ruce myslím jednou viděl v TV, tak netuším, o čem je řeč.

Je mi to jedno
Aleš Janda, 29.1.2006 13:33

Tu reklamu jsem samozřejmě viděl. A s největší pravděpodobností i je na Oskar-Vodafone. Ale upřímně, je mi to naprosto jedno.

Co se změní, až se to „odhalí“? Nic, vůbec nic. Řeknu jen „hm, já si to myslel“ nebo „aha, to jsem nevěděl“. Ale bude mi to totálně jedno. I když Oskara používám.

Ta reklama se jim určitě vyplatí. Jinak by to nedělali. Minimálně se zase „připomenou“ v podvědomí.
Ale je na každém z nás, jak s tím naloží... ;-)

Máte k článku co říct? Máte názor? Je jedno, že článek nevyšel dneska, téma je aktuální stále! Váš komentář se nám zobrazí, tak napište!

Přidat nový komentář

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

Nahoru
O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.