Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Kotlíky : Varuji"

Odpovídáte na příspěvek:

Na tom severu je třeba si pořídit...
Neuvedeno, 8.3.2016 18:59

Na tom severu je třeba si pořídit horské slunce a pravidelně velice krátce se nechat osvítit tak jednou, dvakrát týdně na tři minuty, aby se vytvořil na kůži D vitamín. Na to je třeba mít pořádně mastnou kůži, jinak se neutvoří/ vitamín D/. Kdo se myje mýdlem ten má smůlu.
Z D vitamínu se vytváří v těle /vstřebáním přes kůži/ při mastné pokožce vápník.
No pak je třeba ještě C vitamín ze soudkového zelí, či jiné zeleniny a ovoce. Zelí je laciné, ale na stáří jej žaludek a zuby nějak nejsou schopeny zpracovat. Kysané zelí je nutno napřed vymáčet ve vodě, aby ta kyselost z něj trochu odešla. Pak jej teprve konzumovat. Ve vařeném zelí toho vitamínu C asi už moc není. To jsou tedy vitamíny, které na severu nějak schází.
Kdo chce žít jako přírodní člověk, ten právě má nejlepší možnost právě tam na severu.
Jenže si holt užije také dost zimy. Je to spíš pro mladé.
Pro mě už asi moc ne. Zrovna převčírem jsem řezal motorovou pilou a pak venku sekal na špalku se sekyrou trnky a tak jsem si nachladl krk, že se teď nějak nemohu otáčet po holkách. Jako, kdybych měl za krkem pravítko. Tak teď zase musím ten krk hýčkat. No už to dost povolilo.
Stejně dost obdivuji jak v tom Calé pod stanama žijí v zimě ti migranti. Sice je to u moře, takže moře tuto oblast udržuje nad nulou, ale občas příjde studený vítr a to je pak opravdu ouvej. Vítr je tam opravdu silný a stálý, je co říci, že stany to vydrží, protože se může u moře rozvinout a též prudký déšť.
Tak nějak stále se díváme na filmy, které ukazují, jak to bylo za druhé světové války kruté a nějak nám uniká současnost a informování o tom, jak to někteří lidé v součastnosti mají úplně stejně kruté jako za druhé světové války. Jako by ta informovanost byla vysloveně jen účelová. Kdo má media ten má pravdu a ostatní jako by neexistovali.
Co se týče těch chatek v lese, tak to je spíš hudba minulosti. Dnes se smí stavět jen podle územního plánu a tedy v území obce. Kdo postaví něco mimo územní plán, je mu to zbouráno a to zbourání je tak drahé, že to splácí jak dlouho a otráví mu to zbytek života.
V lese mohou spát jen bezdomovci pod provizorními přístřešky a na papundeklu do doby, než jim je strhnou a oni pak zase kus dál staví nový.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.