Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Kotlíky : Varuji"

Odpovídáte na příspěvek:

Není to lehké dneska přežívat. Spousta...
Neuvedeno, 29.1.2016 23:49

Není to lehké dneska přežívat. Spousta lidí si představuje, že se přestěhuje do lepší země, kde si vydělají víc, ale ono to zřejmě nepůjde. Muslimové zjistili, jak si zvětšit populaci pomocí své víry v Boha. Nevidím úplně dobře na ten mechanismus, ale fakt je, že potomků mají mnohonásobně víc než v Evropě rodiny. Zřejmě zabraňují používání antikoncepce, či uplatňují násilí při plození potomků. Neb jim jde ve víceženství snáze starat se o děti. Také to bylo asi díky tomu, že žili na území, kde byla ropa a byli dotováni a ještě žili v teplém zeměpisném pásmu a měli úspornější způsob zemědělství /pastevectví/ a ubytování.
Teď se v Evropě budou divit, jak je život těžký. Nejvíc teď v zimě. Dovedu si představit co je nemocných lidí dnes v Kalé /nebo Calé/ ve Francii.
Naši Větnamci to ale snašejí srdnatě. Zrovna blízko si Větnamci koupili jeden dům a bydlí tam v bytě snad dvacet lidí. Ale jejich děti chodí do školy a učí se houževnatě. Zřejmě tihle lidé východu jsou mimořádně houževnatí. Číňané prý postavili v USA většinu tunelů, ale běloši tam pracovat nevydrželi. Jsou zvyklí na horko a vlhko a umí si s tím poradit. Ví jak na to. Umí se obléci, aby se nepřehřáli při práci. Vezmou si pěkně lehkou bavlněnou větravou košili. Když pracují, tak se košilka spotí, ale né tolik, aby se prochladili. Ty košile už snad se dnes dneska u nás nevyrábí. Já mám poslední potrhanou na to mé kopání kanalizační jímky. Mam jí ještě s označením Delon, po herci pro kterého je socialistické československo začalo vyrábět.
Česému občanovi by to ani nedovolili takhle přežívat jako žijí Větnamci. Děti by sociálka odebrala. Majitel bytu by dostal pokutu za špatné sociální podmínky pro bydlení.
Češi ti smí jen spát v luxusním domě, nebo pod papundeklem.
Sice dnes, když někdo bydlí v garáži, tak pokutu nedostane, ale zato dostane pokutu majitel garáže od hygienické služby. No a následně nezbývá než lidi poslat spát pod papundekl.
Tomu se říká, že láska a pravda vítězí nad závistí a lží.
Je tedy pravda, že mohou jít večer spát do azilových center, když je tam kapacita volná, ale nesmí být v podnapilém stavu.
Jenže oni se tak nachladli, že jim už trávicí soustava nebere nic jiného než ten alkohol. No a když pijí alkohol, tak nemohou do azilového centra. To je jako když se řekne co bylo dřív. Slepice, nebo vejíce. Když si sní něco hustšího, tak s toho mají průjem.
U muslimů v Evropě to bude nápodobně. Buď bída, a úmrtí, nebo krádež a přežití. Konečně to vidíme i bez muslimů v Česku.
Práce stále není. Práci schlamstnou ti nejzdravější a nejchytřejší a ostatní utřou nos. I když těm ostatním třeba ti nejzdravější a nejchytřejší zničili zdraví. Doktoři jsou schopní uznat snad jen zlomeninu, která se dá dokázat rentgenem, takové ty kombinace nemocí posuzovaných od různých lékařkých specialistů, ty neprokáže nikdo a taky lidi jako práceneschopné neuzná. Taky jak by lékaři mohli, když u nás existuje 80 různých druhů atestací na lékaře. Dohromady lékařskou diagnozu jediný doktor nedá.
Když jsem byl na operaci třetího stendu po dvou měsících, na který jsem byl pozván po druhým infartu, tak mi pooperační doktorka řekla, že to takhle nejde, abych chytal po dvou měsících další infakt. Předepsala mi léky, které jsem vůbec nemohl brát, protože by se mi rozbouřil žaludeční vřed.
Ani si nepřečetla, že jsem žádný další infarkt neměl, ale že jsem byl operatérem pozván. No jak byla ta doktorka důležitá, to svět neviděl. A to je jen přečtení zprávy, kterou si měla přečíst, a nepřečetla, když mě propouštěli z nemocnice, což teprve aby byli naši lékaři schopní prostudovat šířeji obor. Já jsem jí na to nic neřekl, protože ona by byla i schopná mě nepropustit a já ta spát nemohl, protože se tam prostě spát nedalo. Scházela chvílka klidu. Tak to jsou ty naše nejlepší nemocnice na světě, jak se naš stát vytahuje. V nemocnici přežije jen skutečně relativně zdravý. Ti nemocní o více nemocích ti jdou do kytek.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.