Malé úvahy o problémech kolem nás

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "Pohodlí..."

Odpovídáte na příspěvek:

Pane Ivane opravdu jsem rád, že má žena...
Neuvedeno, 26.2.2017 21:04

Pane Ivane opravdu jsem rád, že má žena po operacích a snad i po té době, kdy se nesměla shýbat, aby jí nevypadla, či posunula čočka.
Kapat si do oka ještě musí. Barevné vidění se jí zhoršilo. Jenže to měla už před deseti lety, teď je to o dost horší. Koukne se na černou nit a povídá, že je modrá.
No ono je to částečně těmi úspornými zářivkovými žárovkami. Nemají kompletní spektrum světla denního.
Naštěstí stejně nejezdí autem, takže to tolik nevadí. Vozím jí já, když je to dál. Takové dva kilometry ujde bez odpočívání. 5 km s odpočíváním.
Ženy se holt mydlí na veliko a pak mají málo vápníku pro kosti. D vitamín po opalování nevznikne. Také ten přechod mají už v padesáti a ty hormony dělají také hodně.
Navíc mi žena také mizerně slyší a pořád chce vše opakovat, protože nerozumí a sluchátka koupená jí nedělají dobrotu a lékař jí zatím ještě žádné specielní sluchátka nepředepsal. Má k ušaři teprve jít. Nahluchla po přechodu. Stále větrala, protože měla nějaké náhlé horkosti a přitom se nachladla na uši. Stáří je hold stáří. Když se zdraví začne bortit, tak se obtížně stav zlepšuje.
Já protože zítra bude teplo, tak jdu zase na to budování. Musím začat čerpat vodu, co se dostala do výkopů a kanalizační jímky. Převážet starší beton do míst, kde může být vhodně využit a instalovat zásuvky na hlavní zemní kabel. Konečně už snad bude jaro. Tentokrát tedy zima byla zatraceně dlouhá a tvrdá.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.