Neptejte se co, ale proč

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "Pohodlí..."

Odpovídáte na příspěvek:

Byly doby, kdy se muži podívali na...
Neuvedeno, 1.7.2015 22:15

Byly doby, kdy se muži podívali na dívčí kotníčky a byli ve vytržení. Takže oblékání žen je relativní. Záleží na průměrném oblékání. Dnes se prodává především oblečení vyráběné v jihovýchodní části asie a tam se dnes tvoří moda. Na dražší oblečení lidé nemají a tak se nosí to, na co mají. Tedy džínsy. Nedávno jsem si chtěl koupit kalhoty a nejsou. Pouze vyjimečně a jsou dovezeny z Indie.
Naše ženy už ani nešijí na stroji. Za tuto práci by dostali pár šupů a tak se do této práce nehrnou. Nemohou si tedy vylepšit oblečení i kdyby chtěli. Taková je dnes situace. Né, že by se nechtěli líbit. Líbivé šaty nahrazují šokovými způsoby zjevu. Tedy tetováním a barvením vlasů atd.
Podobně je to i s muži. Ti pracují v náročné atmosféře pásové výroby a stačí jim k tomu především kondička, zručnost rukou, rychlost a pohotovost.
Odreagovávají se díváním se na sport v televizi při pití piva či vína. Takže se doma dostávají do takového stavu blaženosti. Pak se pochopitelně radují ze sexu ale bez konečného výsledku.
Jenže tím jak jsou otupení alkoholem, tak doma již prakticky skoro nic nedělají. Koníčky už mají jen málo, o rodinu se zajímají sporadicky. Celé rodiny i s dětmi žijí ve virtuální reálitě nějakého televizního pořadu.
To co dříve dělali šlechtici, že chodili do divadla, to dnes dělá prakticky celá populace. Skutečný život jim utíká mezi prsty.
Je to skutečná reálita digitálních technologií, která toto vše umožnila a která také změnila chování lidí.
Jedině je pozitivní ta touha jezdit na kole, která zlepšuje kondici lidí.
To tloustnutí bych lidem nezazlíval. Přináší to současné sedavé zaměstnání a chuť k jídlu, která je stále stejná, jako když lidé těžce pracovali. Také prodloužení délky života. Na stará kolena lidé už mají mizerné chrupavky v kolenech a kyčelních kloubech a přitom chuť k jídlu mají stále stejnou. Dnes máme obrovské množství chromých lidí. Když někomu odříznou kost pod kolenem a nad kolenem a dají mu nové kolena, tak tito lidé sice přežívají ale žít nemohou. Když se tak okolo sebe podívám, tak mám takový dojem, jako kdyby skončila světová válka a vrátili se vojáci jako invalidi. Prostě stáří je pro mnoho lidí rozčarováním, protože sice mají čas, ale jsou upoutání do svého bytu, z kterého nevycházejí. Bohužel k tomu zhoršení stavu chrupavek přispívá kouření a přetěžování.
Ženy jsou tak trochu jako květiny. Aby připoutaly pozornost mužů, tak v mládí zkrásní, ale po vykonání jejich rozmnožovací schopnosti prostě odkvetou. Dříve měly ženy více dětí a hormony dělaly divy. Prostě krása jim vydržela mnohem déle. To si dnes ženy neuvědomují. Muži také více dětí nechtějí, protože jsou dnes děti tak rozmakané, že by více dětí neuživili.
Civilizace přináší svoje zdegenerované výsledky. Nepodporují se ti nejschopnější, ale ty nejneschopnější. Taková příroda nikdy dříve nebyla. Ta část světa , která se takto nechová ta odejde na bezdětnost.
Buhužel také odměňování za schopnost je zcela zdeformováno. Stále více vidíme nátlakové skupiny a mocenské skupiny, které si přisvojují většinu produkce vytvořené ve státu. Ty pak získané peníze zcela neúčinně promrhají. Smutný pohled je na současný svět. Nezbývá než pozvolna zvětšovat počet dětí v rodině. Tím rodiny zchudnou a budou více vážit kam dát vydělané peníze. Jenže je tu ten začarovaný kruh, že se jednou stejně zeměkoule změní v přehřátou kouli. Takže bohužel ten smysl toho chovat se účelně je tím podlomena. Babo raď.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.