Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Pohodlí..."

Odpovídáte na příspěvek:

stát se mahátmou
santiago, 19.6.2015 10:50

Žena ve džínách, legínách, s piercingem ani s kšiltovkou mi nevadí. Všudypřítomná obezita je ovšem alarmující, zejménai mezi mladými lidmi. Když se kouknu někde v nákupním centru kolem sebe, mám za to, že Češi a nikoli Američani jsou nejtlustší národ na světě.

Ale chápu, že jde o osobní vkus nebo snad idiosynkrazii. Mně zas esteticky vadí týden nemytý chlap v nátělníku, pod pupkem opásaný mošničkou na zip, kterému z plandavých plátěných bermud trčí směšně křivá lýtka s křečovými žílami a koukají bosé plesnvé prsty se zkřivenými zažloutlými nehty z rozšmajdaných sandálů. A takových je 5 z 10 ... zatímco každý desátý jede na kole v růžovočerném strečovém oblečku s nezbytnou slizkou kapičkou na scvrklém pindíku a s odpornou vetřelčí přilbou a žlutými mušími brýlemi, což obojí z hlavy nesundává ani ve vlaku ani v obchodě.

Nedávno jsem se rozhodl, že se přestanu na ženy dívat prizmatem svého vilného chtíče a ponižovat je tím na pouhé sexuální objekty. Nakonec jsou to taky lidi, to se prostě nedá nic dělat. Jak nyní spatřuji, toto rozhodnutí bylo i pro mne velmi osvobozující a možná ony sukně a šatečky, nad nimiž se rozplýváte, byly zdrojem mé dřívější posedlosti a spousty hloupostí, jež jsem byl natropil.

Ono nejlepší bude, až ty potvory budou nosit nikáb, akorátže černá prej zešťýhluje.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.