Neptejte se co, ale proč

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "Pohodlí..."

Odpovídáte na příspěvek:

Voda žádnou paměť, tak jak ji chápeme...
ivan, 16.6.2015 18:43

Voda žádnou paměť, tak jak ji chápeme, Ivano, žádnou paměť nemá. Voda je na Zemi miliardy let v zastoupení 71% povrchu zemského. Jak by právě onen litr ,, vody„ navíc nahodilé sloučeniny ,, věděl“, že právě on je jakousi nahodilou výlučností předurčen vykonat léčitelskou - léčebnou službu a to tak, že by vedla k vyléčení pacienta aniž by voda znala příčinu onemocnění, ty můžou být velice různé. Jak donutit všechny molekuly této sloučeniny aby si vymazaly všechny paměti ze všech jejích předchozích funkcí, kdy byla součástí různých kyselin, zásad, mlíka, nebo stromové kůry ? Proč zrovna včely, a ne třeba mechanický nebo magnetický oscilátor ?

Taky jsem se dočetl o těžké vodě, která nemá s vodou vlastně nic společného, krom toho, že se jí tak říká. Za Ády se vyráběla v denní produkci asi 4 litry za šichtu v závodě Hydronorsk. Vlastně byla spouštěčem jaderné reakce. Nebýt různých sabotáží výroby tak se mu povedlo mít jaderné zbraně už tenkrát. Po Válce se našla nedaleko Berlína břidlice, jejíž rozemletej prach by dokázal nahradit její funkci spouštěče reakce.

Co dokáže léčit, dokáže i zabít, pokud ona materie vůbec nějaké účinky má. Jaká je doporučená dávka aby léčila a nezabíjela, Ivano?

Podle mého, asi litr až tři za den. To je doporučená dávka vody bez jakýhkoliv účinků na cokoliv.

Její největší přínos může být v tom, že vychlazená chutná. :-)

Jenom představa trubiček jako ,,zastara,, mě zakroutila hubou a stočila jazyk s jakou chutí bych si je dal. Až mě jde huba šejdrem! ivan.


CUKR-NECUKR !!

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.