Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Ukrajina po roce v souvislostech"

Odpovídáte na příspěvek:

Jistě, scela souhlasím s Vaším názorem...
Neuvedeno, 26.4.2015 20:36

Jistě, scela souhlasím s Vaším názorem pane Čechu. EU je prostě takový zabavovatel peněz chudších lidí ve prospěch bohadších. Takže zákonitě musí se bída střední třídy soustavně zhoršovat.
Teď bych chtěl ještě něco říci k útěkům do Evropy z Afriky.
U cestování lidí přes moře do EU je důvod asi jiný.
Jak existuje v těchto zemích možnost mít více žen u muslimů, tak se na mnohé muže žen nedostává. Chtějí proto jet do Evropy, kde by si je opatřili a to bez různých podmínek placení nějakých částek rodičům dívky. Ovšem samozřejmě, že důvod cestování z důvodů zoufalé bídy je tu také, jenže asi ne u těch cestovatelů přes moře. Musí totiž převaděčům platit obrovské částky a kdyby byli opravdu chudí, tak by na takové částky neměli. Spíš mají tito lidé strach s toho, že je chce někdo zabít. Důvody jsou různé. Podle jejich konkrétní situace. V těchto státech zřejmě neexistuje jistota stability. Lidé cítí, že vše co si vytvoří, tak stejně o to přijdou. Nebo i nedostatek pitné vody atd.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.