Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Pohyblivé svátky"

Odpovídáte na příspěvek:

Vážení plánovači svátků. Proti svátkům...
Neuvedeno, 6.9.2015 21:55

Vážení plánovači svátků.
Proti svátkům nemám nic. Jsou třeba. Spojí se vždy sobota a neděle s tímto svátkem a může se jet trochu dál někam na návštěvu.
Jenže problém je to vážný. Jsou lidé, kteří skutečně potřebují navštívit své blízké alespoň jednou za měsíc, protože třeba v naší republice pracují a za manželkou a dětmi potřebují jet alespoň jednou měsíčně, aby neztratili kontakt a také přivezli domu trochu peněz.
Takže dle mého bych udělal každý měsíc jeden svátek třeba bezprostředně po výplatě a Vánoční svátky bych nechal delší, protože na ty se děti nevíce těší, protože dostávají od rodičů dárky.
Navíc bych ty dny přifařil vždy k víkendu, tedy buď v pátek, nebo v pondělí, aby se vlastně prodloužil víkend.
To, že se má oslavovat nějaké důležité státní výročí, to je sice pravda, ale mnohem důležitější je, aby se zachovaly rodiny takto postižených lidí.
Takové ty zásadní výročí těch je obrovské množství, že by se pak muselo oslavovat každý den a práce by se neudělala žádná.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.